Vyhledávání dovolené v Řecku

Dovolená Zakynthos 2023

Dovolená Zakynthos 2023

Daisy

5.5. - 12.5.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
 
8 899 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Zakynthos, v ubytovacím zařízení Daisy s počtem hvězdiček: 2, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 5. května do pátku 12. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 150 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Daisy levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8899,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Zakynthos 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 74 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Zante Royal Resort & Waterpark - Dovolená Zakynthos 2023

Zante Royal Resort & Waterpark

5.5. - 12.5.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
 
8 894 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Zakynthos, Zante Royal Resort & Waterpark, v Zante Royal Resort & Waterpark, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 5. květen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 12. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 150 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8894,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Zakynthos 2023, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Zante Royal Resort & Waterpark je 72 % podle referencí od 310 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Sea View Village - Dovolená Zakynthos 2023

Sea View Village

12.5. - 19.5.2023
Polopenze
✈ Katovice, Vratislav

 
 
15 321 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Zakynthos, v ubytovacím zařízení Sea View Village s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 12. května do pátku 19. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 157 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Sea View Village levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 15321,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Zakynthos 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 21 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Contessa - Dovolená Zakynthos 2023

Contessa

12.5. - 19.5.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
 
10 444 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Zakynthos, Contessa, v Contessa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 12. květen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 19. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 157 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 10444,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Zakynthos 2023, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Contessa je 72 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Daisy - Dovolená Zakynthos 2023

Daisy

12.5. - 19.5.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
 
9 539 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Zakynthos, v ubytovacím zařízení Daisy s počtem hvězdiček: 2, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 12. května do pátku 19. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 157 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Daisy levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9539,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Zakynthos 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 74 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Klidná lokalita, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Mirabelle - Dovolená Zakynthos 2023

Mirabelle

12.5. - 19.5.2023
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
 
10 590 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Zakynthos, Mirabelle, v Mirabelle, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 12. květen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 19. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 157 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 10590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Zakynthos 2023, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Mirabelle je 74 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Zante Royal Resort & Waterpark - Dovolená Zakynthos 2023

Zante Royal Resort & Waterpark

19.5. - 26.5.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
 
9 867 Kč

Zante Royal Resort & Waterpark - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Zakynthos, Zante Royal Resort & Waterpark, v ubytovacím zařízení Zante Royal Resort & Waterpark s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 19. května do pátku 26. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 164 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Zante Royal Resort & Waterpark levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9867,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Zakynthos 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 310 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 72 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV koutek, možnost Wi-fi připojení, 3 restaurace, 3 bary, 2 bazény, skluzavky, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, miniclub, zábavní park Zantino World: trampolíny, skluzavky, jeskyně, mini vláček, stolní tenis, fotbal, elektronické hry, snack bar, animační programy

Vybavení pokoje

Double GV: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a výhledem do zahrady, Superior Family GV: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek a výhledem do zahrady, Family Room GV: dvě oddělené ložnice s výhledem do zahrady, vlastní koupelna, WC, fén, individuální klimatizace zdarma, lednice, TV/ SAT, telefon, bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón nebo terasa

Stravování

All inclusive- formou bufetu, snídaně 7:30 – 10:00, obědy 12:30 – 14:30, večeře 18:30 – 21:30, lehké občerstvení během dne, zmrzlina, neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů 10:00 – 23:00

Belvedere Luxury Suites - Dovolená Zakynthos 2023

Belvedere Luxury Suites

19.5. - 26.5.2023
Snídaně
✈ Katovice, Vratislav

 
11 186 Kč
10 850 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Zakynthos, v Belvedere Luxury Suites, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 19. květen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 26. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav, s odletem za 164 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 10850,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Zakynthos 2023, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Belvedere Luxury Suites je 84 % podle referencí od 55 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětské hřiště, Dětský bazén, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Harmony - Dovolená Zakynthos 2023

Harmony

19.5. - 26.5.2023
Bez stravy
✈ Katovice, Vratislav

 
10 817 Kč
10 601 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Zakynthos, Harmony, v ubytovacím zařízení Harmony s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 19. května do pátku 26. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 164 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Harmony levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10601,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Zakynthos 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 16 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Hotel bez dětí, Wifi zdarma.

Zante Maris Suites - Dovolená Zakynthos 2023

Zante Maris Suites

21.5. - 25.5.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
25 190 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Zakynthos, Zante Maris Suites, v Zante Maris Suites, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 21. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 25. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 166 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 25190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Zakynthos 2023, pobytové zájezdy, u moře.

Karras - Dovolená Zakynthos 2023

Karras

21.5. - 2.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
23 690 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Zakynthos, v ubytovacím zařízení Karras s počtem hvězdiček: 4, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od neděle 21. května do pátku 2. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 166 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Karras, který je aktuálně na prodej online v ceně 23690,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Zakynthos 2023, jaro 2023, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 134 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Letsos - Dovolená Zakynthos 2023

Letsos

21.5. - 27.5.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
15 390 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Zakynthos, v Letsos, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 21. květen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 27. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 166 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 15390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Zakynthos 2023, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Letsos je 70 % podle referencí od 632 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 2490 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená Zakynthos 2023. Rezervaci dovolené v letovisku Zakynthos s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Zakynthos 2023.

Zakynthos (Zakyntos) je třetím největším ostrovem Jónského souostroví a je po Korfu druhým nejoblíbenějším ostrovem v této oblasti. Zakynthos - Zakyntos je nazýván také „Květinou východu“ kvůli jarním hyacintům, kterými je ostrov v tomto období doslova pokryt. Mnohé cestovní kanceláře pořádají na tento oblíbený ostrov s příjemným počasím výhodné last minute zájezdy. Na své si na Zakynthosu - Zakyntosu přijdou zejména milovníci přírody, kde mohou spatřit útesy spadající strmě do moře, krásná pobřeží, mořské jeskyně a zátoky.

Jónské ostrovy

Jónské ostrovy jsou pak opakem Kyklad, pro své vlhčí podnebí oplývají tyto ostrovy zelení, patří mezi ně např. Zakynthos, Korfu, Kefalonie a Lefkada.

Ostrov Kefalonie (Kefalonia) má velmi různorodou krajinu a je největším a nejvyšším Jónským ostrovem. Její vrchol Enos dosahuje nadmořské výšky 1628 m. Nejznámější pláží na ostrově Kefallonia je pláž Myrtos s příjemným pískem a průzračným mořem. Další pláže pak naleznete zejména na západním pobřeží tohoto ostrova.

Ostrov Lefkada (Lefkáda) je pro návštěvníky velmi dobře přístupný, s pevninou jej spojuje hráz se sklopným mostem, po kterém se dojede do stejnojmenného hlavního města Lefkády. Ostrov Lefkada nabízí podobně jako ostatní Jónské ostrovy pohled na olivovníky, cypřiše, fíkovníky, vinnou révu a jinou vegetaci. Je místem nejen velmi zeleným, ale také hornatým.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Řecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Řecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Řecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Řecku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Řecku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Zakynthos 2023, Zakynthos Invia, Zakynthos u moře, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Řecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Řecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Řecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Řecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Reckem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.