Vyhledávání

Víkendy v Řecku

Galaxy Beach Resort - Víkendy

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Volejbal, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 450 m, vzdálenost od letiště: 6 km, vzdálenost od pláže: 0 m.

Galaxy Beach Resort

5.7. - 12.7.2021
All Inclusive
✈ Bratislava

 
33 415 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Zakynthos, Galaxy Beach Resort, v ubytovacím zařízení Galaxy Beach Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 5. července do pondělí 12. července 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Galaxy Beach Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 33415,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Víkendy, přímo u moře - přímo u pláže, léto 2021, eurovíkendy. Na základě recenzí od 153 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini - Víkendy

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini

17.7. - 20.7.2021
Snídaně
✈ Vídeň

 
11 913 Kč

Dovolená Řecko Last Minute 2021 v lokalitě Santorini, v Letecký Zájazd Na Grécke Santorini, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 17. červenec 2021 a návratem/příjezdem: úterý 20. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 23 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11913,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Víkendy, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini - Víkendy

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini

4.9. - 7.9.2021
Snídaně
✈ Vídeň

 
11 913 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Santorini, v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Na Grécke Santorini , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. září do úterý 7. září 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 72 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Letecký Zájazd Na Grécke Santorini levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11913,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Víkendy, podzim 2021, eurovíkendy.

To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P - Víkendy

To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P

8.9. - 12.9.2021
Snídaně
✈ Praha

 
19 490 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2021 v lokalitě Soluň, v To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 8. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 12. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 76 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 19490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Víkendy, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini - Víkendy

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini

18.9. - 21.9.2021
Snídaně
✈ Vídeň

 
11 913 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Santorini, v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Na Grécke Santorini , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 18. září do úterý 21. září 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 86 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Letecký Zájazd Na Grécke Santorini levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11913,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Víkendy, podzim 2021, eurovíkendy.

To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy) - Víkendy

To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy)

29.9. - 3.10.2021
Snídaně
✈ Praha

 
17 490 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2021 v lokalitě Athény a okolí, v To Nejlepší Z Athén + Severní Peloponés (Letecky Z Prahy), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 29. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 3. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 97 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 17490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Víkendy, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini - Víkendy

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini

2.10. - 5.10.2021
Snídaně
✈ Vídeň

 
11 913 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Santorini, v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Na Grécke Santorini , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. října do úterý 5. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 100 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Letecký Zájazd Na Grécke Santorini levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11913,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Víkendy, podzim 2021, eurovíkendy.

To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy) - Víkendy

To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy)

6.10. - 10.10.2021
Snídaně
✈ Praha

 
17 490 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2021 v lokalitě Athény a okolí, v To Nejlepší Z Athén + Delfy + Osios Lukas (Letecky Z Prahy), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 10. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 104 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 17490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Víkendy, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Do Atén - Víkendy

Letecký Zájazd Do Atén

15.10. - 18.10.2021
Snídaně
✈ Bratislava

 
11 917 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Athény a okolí, v oblasti Athény, v ubytovacím zařízení Letecký Zájazd Do Atén , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 15. října do pondělí 18. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Bratislava s odletem za 113 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Letecký Zájazd Do Atén levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11917,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Víkendy, podzim 2021, eurovíkendy.

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini - Víkendy

Letecký Zájazd Na Grécke Santorini

16.10. - 19.10.2021
Snídaně
✈ Vídeň

 
11 913 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2021 v lokalitě Santorini, v Letecký Zájazd Na Grécke Santorini, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. říjen 2021 a návratem/příjezdem: úterý 19. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 114 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11913,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Víkendy, eurovíkendy.

To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky  - Víkendy

To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky

20.10. - 24.10.2021
Snídaně
✈ Praha

 
17 490 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Athény a okolí, v ubytovacím zařízení To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 20. října do neděle 24. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 118 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu To Nejlepší Z Athén + Mykény + Nafplio + Epidaurus (Letecky , který je aktuálně na prodej online v ceně 17490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Víkendy, podzim 2021, eurovíkendy.

To Nejlepší Z Athén (Letecky Z Prahy) - Víkendy

To Nejlepší Z Athén (Letecky Z Prahy)

17.3. - 20.3.2022
Snídaně
✈ Praha

 
14 990 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2022 v lokalitě Athény a okolí, v To Nejlepší Z Athén (Letecky Z Prahy), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 17. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 20. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 266 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 14990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Víkendy, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 29 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Víkend v Řecku s garancí nejnižší ceny. Prodloužené víkendy v Řecku a Last Minute zájezdy. Výhodná nabídka 18785 zájezdů do Řecka. Víkendy v Řecku.

Řecká republika zaujímá nejjižnější cíp Balkánského poloostrova. Její rozloha činí 131 957 km², má přes 11 milionů obyvatel a jejím úředním jazykem je řečtina. Řecko má turistům jistě co nabídnout, tato země je nejen kolébkou antiky, ale také olympijských her, naleznete zde krásná romantická zákoutí, historické památky a bohatý společenský život. Navštívit v Řecku můžete např. jeho hlavní město a symbol státnosti – Atény, které se pyšní úchvatným Akropolisem nebo také např. poloostrov Chalkidiki, který je především znám a vyhledáván pro své nádherné písečné pláže a průzračné moře (odsud také pochází známé výborné víno Chardoney). Zmínit můžeme také oblíbené městečko Nei Pori, které nabízí postupně svažující písečné pláže do moře, a proto je vyhledáváno především rodinami s dětmi, anebo krásné město s přístavem Pargu, či českými turisty upřednostňované středisko Leptokarii, kteří do této oblasti rádi využívají výhodné nabídky last minute zájezdů.

Součástí Řecka jsou i četné, krásné a rozmanité ostrovy, přičemž každý z nich je svým způsobem jedinečný, je jich přes 3000, obydlených je však pouze zhruba 167, přičemž největším z nich je Kréta. Rozčleněny bývají na Egejské ostrovy, Kyklady, Dodekanesos, Iónské ostrovy a Sporady. Mezi egejské ostrovy (z kterých se někdy vyčleňují také Severoegejské ostrovy) patří např. Thassos, zalesněný ostrov Lesbos, Chíos, či Samos. Ostrovy v souostroví Kyklady jsou nejlépe přístupné z Athén a představují pro návštěvníky typické Řecko. Kvůli svému velmi teplému počasí bývají Kyklady většinou hornaté a téměř bez vegetace, patří mezi ně např. Naxos či čarovný Santorin. V jihovýchodním cípu Egejského moře leží pak nedaleko tureckého pobřeží souostroví Dodekanesos, přičemž jeho nejvýznamnějším ostrovem je Rhodos, Kós, Karpathos a Patmos. Jónské ostrovy jsou pak opakem Kyklad, pro své vlhčí podnebí oplývají tyto ostrovy zelení, patří mezi ně např. Zakynthos, Korfu, Kefalonie a Lefkada. Do oblasti Sporady pak spadají významné ostrovy jako např. Skopelos, či Skyros, které oslovují návštěvníky především svou unikátní architekturou.

Kréta

Kréta (řecky Kriti) je největším, ale také nejkrásnějším a nejoblíbenějším řeckým ostrovem. Tento ostrov, kde se údajně narodil bůh Zeus, leží ve Středozemním moři cca 300 km od Afriky a je dlouhý přibližně 260 km. Díky příznivému klima je na ostrově Kréta ideální počasí, tento ostrov má nejdelší léto v celém Řecku. Ze severu je Kréta omývána Krétským mořem a z jihu mořem Libyjským. Kréta Vám může nabídnout velké množství přírodních krás, od šumícího moře (přičemž nejkrásnější pláže naleznete hlavně na severním pobřeží) po historické památky, kde jmenujme alespoň prehistorické lokality jako je palác Knossos ležící cca 3 km od centra hlavního města Kréty - Heraklionu, středověkou Chanii s malebným starým městem, městečko Rethymno s pohádkovým přístavem a dále například nejdelší soutěsku v Evropě, jež se nazývá Samaria.

Rhodos

Rhodos je čtvrtým největším ostrovem v Řecku. Návštěvníky je Rhodos oblíben zejména pro jeho slunné počasí, svítí zde až 300 dnů v roce a také pro jeho krásnou krajinu, která je ještě ve vnitrozemí z velké části nedotčena civilizací.

Zakynthos - Zakyntos

Zakynthos (někdy také Zakyntos) je třetím největším ostrovem Jónského souostroví a je po Korfu druhým nejoblíbenějším ostrovem v této oblasti. Zakynthos/Zakyntos je nazýván také „Květinou východu“ kvůli jarním hyacintům, kterými je ostrov v tomto období doslova pokryt. Mnohé cestovní kanceláře pořádají na tento oblíbený ostrov s příjemným počasím výhodné last minute zájezdy. Na své si na Zakyntosu přijdou zejména milovníci přírody, kde mohou spatřit útesy spadající strmě do moře, krásná pobřeží, mořské jeskyně a zátoky.

Korfu

Korfu (řecky Kerkyra) je nejsevernější z Jónských ostrovů, kterému se říká smaragdová perla nejen pro jeho krásná zelená údolí, ale také pro množství olivovníkových hájů, které pocházejí ještě z doby benátské. Nejvyšším vrcholem ostrova Korfu je Pantokratoras. Tato hora, na které se nachází opuštěný klášter, měří 906 m.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Řecku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Řecku.

Pokud jste si nevybrali v Řecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Řecku? Proč si nevybrat pobyt v Řecku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Řecko 2021 nebo Řecko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Řecko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Řecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Řecko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Řecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Řecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Řecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Řecko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Řecko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Řecko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Řecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Řecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Řecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Řecko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Řecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Řecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Řecko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Řecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Řecko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Řecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Řecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Řecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Řecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Reckem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.