Vyhledávání

Dovolená Kefalonie 2021

Studia A Apartmány Avithos Resort - Dovolená Kefalonie 2021

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 750 m, vzdálenost od centra města: 2 km.

Studia A Apartmány Avithos Resort

5.8. - 12.8.2021
Bez stravy
✈ Praha

 
32 008 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Kefalonia, v oblasti Kefalonie, Studia a apartmány Avithos Resort, v ubytovacím zařízení Studia A Apartmány Avithos Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do čtvrtka 12. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Studia A Apartmány Avithos Resort levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 32008,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Kefalonie 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Apartmány Aggelinas - Dovolená Kefalonie 2021

Apartmány Aggelinas

5.8. - 9.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
16 814 Kč

Dovolená Řecko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kefalonia, v resortu Kefalonie, Apartmány Aggelinas, v Apartmány Aggelinas, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 9. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 16814,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Kefalonie 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Almyra - Dovolená Kefalonie 2021

Almyra

5.8. - 15.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
30 426 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Kefalonia, v ubytovacím zařízení Almyra s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do neděle 15. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Almyra levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 30426,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Kefalonie 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Profilios Villas - Dovolená Kefalonie 2021

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV

Profilios Villas

5.8. - 9.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
30 598 Kč

Dovolená Řecko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kefalonia, v resortu Kefalonie, Profilios Villas, v Profilios Villas, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 9. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 30598,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Kefalonie 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Apostolata - Dovolená Kefalonie 2021

Apostolata

5.8. - 15.8.2021
All Inclusive
✈ Praha

 
46 357 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Kefalonia, v ubytovacím zařízení Apostolata s počtem hvězdiček: 5, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do neděle 15. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Apostolata levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 46357,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Kefalonie 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Apartmány Aggelinas - Dovolená Kefalonie 2021

Apartmány Aggelinas

5.8. - 15.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
23 957 Kč

Dovolená Řecko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kefalonia, v resortu Kefalonie, Apartmány Aggelinas, v Apartmány Aggelinas, ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 15. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 1 %, v ceně 23957,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Kefalonie 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Petani Bay - Dovolená Kefalonie 2021

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Potápěčské centrum, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Hotel bez dětí, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 2 km, vzdálenost od centra města: 14 km, vzdálenost od letiště: 42 km.

Petani Bay

5.8. - 12.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
31 241 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Kefalonia, v oblasti Kefalonie, Petani Bay, v ubytovacím zařízení Petani Bay s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do čtvrtka 12. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Petani Bay levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 31241,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Kefalonie 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Thalassa Boutiqe - Dovolená Kefalonie 2021

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Fitness, Bar, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 150 m, vzdálenost od centra města: 400 m.

Thalassa Boutiqe

5.8. - 12.8.2021
Snídaně
✈ Praha

31 638 Kč
27 841 Kč

Dovolená Řecko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kefalonia, v resortu Kefalonie, Thalassa Boutiqe, v Thalassa Boutiqe, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 12. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 12 %, v ceně 27841,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Kefalonie 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Studia A Apartmány Avithos Resort - Dovolená Kefalonie 2021

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 750 m, vzdálenost od centra města: 2 km.

Studia A Apartmány Avithos Resort

5.8. - 16.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
48 582 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Řecku v letovisku Kefalonia, v oblasti Kefalonie, Studia a apartmány Avithos Resort, v ubytovacím zařízení Studia A Apartmány Avithos Resort s počtem hvězdiček: 4, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do pondělí 16. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Studia A Apartmány Avithos Resort levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 48582,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Kefalonie 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Studia A Apartmány Avithos Resort - Dovolená Kefalonie 2021

Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Surfování, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kavárna, Kuchyňský kout

vzdálenost od pláže: 750 m, vzdálenost od centra města: 2 km.

Studia A Apartmány Avithos Resort

5.8. - 15.8.2021
Bez stravy
✈ Praha

 
40 562 Kč

Dovolená Řecko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kefalonia, v resortu Kefalonie, Studia a apartmány Avithos Resort, v Studia A Apartmány Avithos Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 15. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 1 %, v ceně 40562,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Kefalonie 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Irinna - Dovolená Kefalonie 2021

Irinna

5.8. - 9.8.2021
Snídaně
✈ Praha

17 406 Kč
16 362 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Kefalonia, v ubytovacím zařízení Irinna s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do pondělí 9. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Irinna levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16362,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Kefalonie 2021, léto 2021, pobytové zájezdy, u moře.

Kefalonia Bay Palace - Dovolená Kefalonie 2021

Klimatizace, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Fitness, Hotelová restaurace

Kefalonia Bay Palace

5.8. - 15.8.2021
Snídaně
✈ Praha

 
44 008 Kč

Dovolená Řecko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kefalonia, v resortu Kefalonie, Kefalonia Bay Palace, v Kefalonia Bay Palace, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 15. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 1 %, v ceně 44008,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Kefalonie 2021, pobytové zájezdy, u moře.


Zobrazeno 1-12 z celkem 502 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Kefalonie 2021.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Kefalonie v Řecku 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Kefalonie 2021.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Řecku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Řecku.

Pokud jste si nevybrali v Řecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Řecku? Proč si nevybrat pobyt v Řecku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Kefalonie 2021 nebo Kefalonie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Kefalonie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Řecku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kefalonie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Řecku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Řecku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Řecku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kefalonie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Kefalonie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Kefalonie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Řecku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Řecka objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Řecku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Kefalonie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Řecku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Řecku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Kefalonie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Řecku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kefalonie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Řecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Řecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Řecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Řecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Reckem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.