Vyhledávání dovolené v Řecku

Dovolená Athény 2023

Dovolená Athény 2023

ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION

16.5. - 20.5.2023
Snídaně
✈ Praha

 
19 011 Kč
17 490 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Athény a okolí, v ubytovacím zařízení ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 16. května do soboty 20. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 161 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu ŘECKO - ATHÉNY, MYS SUNION levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 17490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Athény 2023, jaro 2023, poznávací zájezdy.

Letecký Zájazd Do Atén - Dovolená Athény 2023

Letecký Zájazd Do Atén

19.5. - 22.5.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
11 792 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Athény a okolí, v resortu Athény, v Letecký Zájazd Do Atén, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 19. květen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 22. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 164 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11792,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Athény 2023, eurovíkendy.

Řecko - velký okruh - autobusem - Dovolená Athény 2023

Řecko - velký okruh - autobusem

25.5. - 4.6.2023
Polopenze
Autobus

 
 
17 490 Kč

Řecko - velký okruh - autobusem - informace

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Athény a okolí, v ubytovacím zařízení Řecko - velký okruh - autobusem , v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 25. května do neděle 4. června 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 170 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Řecko - velký okruh - autobusem, který je aktuálně na prodej online v ceně 17490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Athény 2023, jaro 2023, poznávací zájezdy.


1. den

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den

SOLUŇ (UNESCO) - druhé největší město Řecka - pobřežní promenáda, Galériův oblouk, Rotunda, byzantské kostely aj.

3. den

Kláštery METEORA (UNESCO), tyčící se na vrcholcích bizarních skalních útvarů. Návštěva několika ze šesti klášterů např: Varlaám, Megálo Metéoro.

4. den

Památník u THERMOPHYL (Thermopylský průsmyk). Starověké DELFY (UNESCO) - posvátný Apollónův okrsek: Svatá cesta, Apollónův chrám, Tholos. Klášter OSIOS LOUKAS - po architektonické stránce nejvýznamnější středověká stavba Řecka.

5. den

ATHÉNY (UNESCO) - Akropole s kolosálním Parthenónem, divadlo Héroda Attica, chrám Athény Niké, Dionýsovo divadlo, Propylaje, Beuléova brána aj.

6. den

Odjezd na poloostrov PELOPONÉS . Areál starověkého KORINTU se zbytky chrámů (Apollónův chrám, Octaviin chrám, Odeion). EPIDAUROS (UNESCO) - posvátný okrsek boha lékařství Asklépia s největším divadlem v Řecku. Starobylé MYKÉNY (UNESCO) – významné centrum rané řecké kultury, opevněný palácový komplex se Lví branou aj.

7. den

Pobyt u moře. V ranních hodinách návštěva NAFPLIA – mramorem dlážděné chodníky, pevnost Palamidi, malebný přístav.

8. den

Starověká SPARTA, která patřila k nejmocnějším městským státům Řecka. Areál MYSTRA (UNESCO) – architektonický skvost byzantského stylu, prohlídka opevnění s hradem, bohatě zdobených kostelů, klášterů a dalších budov. Přejezd přes POHOŘÍ TAYGET na ubytování.

9. den

OLYMPIE (UNESCO) - posvátný okrsek se zbytky Diova chrámu, kde byl jeden ze sedmi divů světa – socha boha Dia, Archeologické muzeum - jedno z nejbohatších a nejhezčích v celém Řecku. Pozdě odpoledne nalodění v Patrasu na trajekt. Plavba Středozemním mořem.

10. den

Vylodění v Itálii, jízda přes Itálii.

11. den

Příjezd do ČR v časných ranních hodinách.

Řecko - velký okruh - letecky - Dovolená Athény 2023

Řecko - velký okruh - letecky

26.5. - 3.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
29 990 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Athény a okolí, v Řecko - velký okruh - letecky, ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 26. květen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 3. červen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 171 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 29990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Athény 2023, poznávací zájezdy.

TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS - Dovolená Athény 2023

TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS

6.6. - 11.6.2023
Polopenze
✈ Praha

 
20 419 Kč
18 990 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Athény a okolí, v oblasti Athény, Řecko, v ubytovacím zařízení TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 6. června do neděle 11. června 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 182 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Athény 2023, léto 2023, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, u moře.

Letecký Zájazd Do Atén - Dovolená Athény 2023

Letecký Zájazd Do Atén

23.6. - 26.6.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
11 792 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Athény a okolí, v resortu Athény, v Letecký Zájazd Do Atén, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 23. červen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 26. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 199 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11792,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Athény 2023, eurovíkendy.

TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS - Dovolená Athény 2023

TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS

11.9. - 16.9.2023
Polopenze
✈ Praha

 
20 419 Kč
18 990 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Athény a okolí, v oblasti Athény, Řecko, v ubytovacím zařízení TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 11. září do soboty 16. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 279 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu TO NEJLEPŠÍ Z ŘECKA – ATHÉNY + PELOPONÉS levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 18990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Athény 2023, podzim 2023, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, u moře.

Letecký Zájazd Do Atén - Dovolená Athény 2023

Letecký Zájazd Do Atén

15.9. - 18.9.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
11 792 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Athény a okolí, v resortu Athény, v Letecký Zájazd Do Atén, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 15. září 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 18. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 283 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11792,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Athény 2023, eurovíkendy.

Řecko - velký okruh - autobusem - Dovolená Athény 2023

Řecko - velký okruh - autobusem

21.9. - 1.10.2023
Polopenze
Autobus

 
 
17 490 Kč

Řecko - velký okruh - autobusem - informace

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Athény a okolí, v ubytovacím zařízení Řecko - velký okruh - autobusem , v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 21. září do neděle 1. října 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 289 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Řecko - velký okruh - autobusem, který je aktuálně na prodej online v ceně 17490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Athény 2023, podzim 2023, poznávací zájezdy.


1. den

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

2. den

SOLUŇ (UNESCO) - druhé největší město Řecka - pobřežní promenáda, Galériův oblouk, Rotunda, byzantské kostely aj.

3. den

Kláštery METEORA (UNESCO), tyčící se na vrcholcích bizarních skalních útvarů. Návštěva několika ze šesti klášterů např: Varlaám, Megálo Metéoro.

4. den

Památník u THERMOPHYL (Thermopylský průsmyk). Starověké DELFY (UNESCO) - posvátný Apollónův okrsek: Svatá cesta, Apollónův chrám, Tholos. Klášter OSIOS LOUKAS - po architektonické stránce nejvýznamnější středověká stavba Řecka.

5. den

ATHÉNY (UNESCO) - Akropole s kolosálním Parthenónem, divadlo Héroda Attica, chrám Athény Niké, Dionýsovo divadlo, Propylaje, Beuléova brána aj.

6. den

Odjezd na poloostrov PELOPONÉS . Areál starověkého KORINTU se zbytky chrámů (Apollónův chrám, Octaviin chrám, Odeion). EPIDAUROS (UNESCO) - posvátný okrsek boha lékařství Asklépia s největším divadlem v Řecku. Starobylé MYKÉNY (UNESCO) – významné centrum rané řecké kultury, opevněný palácový komplex se Lví branou aj.

7. den

Pobyt u moře. V ranních hodinách návštěva NAFPLIA – mramorem dlážděné chodníky, pevnost Palamidi, malebný přístav.

8. den

Starověká SPARTA, která patřila k nejmocnějším městským státům Řecka. Areál MYSTRA (UNESCO) – architektonický skvost byzantského stylu, prohlídka opevnění s hradem, bohatě zdobených kostelů, klášterů a dalších budov. Přejezd přes POHOŘÍ TAYGET na ubytování.

9. den

OLYMPIE (UNESCO) - posvátný okrsek se zbytky Diova chrámu, kde byl jeden ze sedmi divů světa – socha boha Dia, Archeologické muzeum - jedno z nejbohatších a nejhezčích v celém Řecku. Pozdě odpoledne nalodění v Patrasu na trajekt. Plavba Středozemním mořem.

10. den

Vylodění v Itálii, jízda přes Itálii.

11. den

Příjezd do ČR v časných ranních hodinách.

Řecko - velký okruh - letecky - Dovolená Athény 2023

Řecko - velký okruh - letecky

22.9. - 30.9.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
29 990 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Athény a okolí, v Řecko - velký okruh - letecky, ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 22. září 2023 a návratem/příjezdem: sobota 30. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 290 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 29990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Athény 2023, poznávací zájezdy.

Řecko - starověké památky + Monemvasia - letecky - Dovolená Athény 2023

Řecko - starověké památky + Monemvasia - letecky

1.10. - 11.10.2023
Polopenze
✈ Praha

 
 
33 990 Kč

Rekreace na dovolené v Řecku v letovisku Athény a okolí, v ubytovacím zařízení Řecko - starověké památky + Monemvasia - letecky , v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. října do středy 11. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 299 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Řecko - starověké památky + Monemvasia - letecky, který je aktuálně na prodej online v ceně 33990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Řecku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Athény 2023, podzim 2023, poznávací zájezdy.

Letecký Zájazd Do Atén - Dovolená Athény 2023

Letecký Zájazd Do Atén

13.10. - 16.10.2023
Snídaně
✈ Vídeň

 
 
11 792 Kč

Dovolená Řecko First Minute 2023 v lokalitě Athény a okolí, v resortu Athény, v Letecký Zájazd Do Atén, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. říjen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 16. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 311 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11792,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Řecka, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Athény 2023, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 12 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená Athény 2023. Rezervaci dovolené v letovisku Athény s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Athény 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Řecku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Řecku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Řecku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Řecku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Řecku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Athény 2023, Athény Invia, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Řecka.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Řecku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Řecka se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Řecku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Reckem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.